Series
Ratings
160
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Shopaholic LouisRated ★ 2.0
Missing NineRated ★ 2.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 2.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.0
Angel EyesRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
MaidsRated ★ 3.5
Secret HealerRated ★ 4.0