Titles you rated
Angry MomRated ★ 2.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
The Sound of Your HeartRated ★ 1.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 2.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0