Movies
Ratings
101
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Day & NightRated ★ 4.0
Partly CloudyRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
FeastRated ★ 4.0
PersepolisRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
MetropolisRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5