Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
A Brighter Summer DayRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
GreenhouseRated ★ 3.5- Love VillainRated ★ 4.5
Super Star LeeHyoriRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 2.0
Taipei StoryRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0