Titles you rated
- The Lost RoomRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 3.5- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 2.5
Kaleido StarRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 5.0
Youth Over FlowersRated ★ 5.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 1.0
- Phantom Thief JeanneRated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 2.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 2.0
2 Days and 1 NightRated ★ 2.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 2.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 3.5