Movies
Ratings
1016
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 4.0
Mars Needs MomsRated ★ 1.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Wendell & WildRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0- DreamRated ★ 2.0
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 3.0
True GritRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 1.5
My Love Story!!Rated ★ 1.5
Hudson HawkRated ★ 3.0
The Last King of ScotlandRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 2.0
Knock at the CabinRated ★ 1.5