Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0