Titles you rated
Lady BirdRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.5
The DressmakerRated ★ 2.5
Indie Game: The MovieRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
MommyRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 2.0
50/50Rated ★ 3.0
WantedRated ★ 2.5
Hollow ManRated ★ 3.0
Hula GirlsRated ★ 2.0
Swing GirlsRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0