Movies
Ratings
233
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
CarsRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5