Titles you rated
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Son of SaulRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5