Titles you rated
Master of StudyRated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Digimon: Data SquadRated ★ 0.5
Digimon FrontierRated ★ 5.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0