Titles you rated
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
GloveRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
StealthRated ★ 2.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 0.5
Resident EvilRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 1.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 0.5
BreathlessRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5