Movies
Ratings
318
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0