Series
Ratings
102
Shining For One ThingRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5