Titles you rated
The Front LineRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0