Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 3.5
Good Chemistry: The Story of ElementalRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Fantastic FungiRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 3.5