Titles you rated
Witch HuntRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 1.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.0