Titles you rated
TenetRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.5