Movies
Ratings
112
No Longer HeroineRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The KingRated ★ 5.0