Titles you rated
Society of the SnowRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 4.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.0