Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0