Movies
Ratings
206
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5