Movies
Ratings
454
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
RinguRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.0
An Ethics LessonRated ★ 4.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Rough PlayRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
RushRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.0