Titles you rated
Doraemon: Nobita's DinosaurRated ★ 5.0
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 5.0
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 5.0
The Wind RisesRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
SingRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
King KongRated ★ 2.0