Titles you rated
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
MuralRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 1.5
I Saw the DevilRated ★ 2.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 2.5
The Day the Earth StoppedRated ★ 0.5- NEVERLANDRated ★ 1.5
The GrandmasterRated ★ 1.0
The Show Must Go OnRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 2.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 1.5
UnbowedRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 1.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 1.0
The King of PigsRated ★ 2.0
Let Me InRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 2.0