Movies
Ratings
597
The Sound of MusicRated ★ 4.0
HeatRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Touch of EvilRated ★ 3.5
The Deepest BreathRated ★ 3.5
Sound of MetalRated ★ 4.0
Certain WomenRated ★ 4.0
First CowRated ★ 4.0
Red RoomsRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
God's PocketRated ★ 3.5
Short CutsRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
A HeroRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0