Titles you rated
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
My Lovely GirlRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- FamilyRated ★ 3.5