Series
Ratings
12
Tokyo GhoulRated ★ 1.5
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Zyuden Sentai KyoryugerRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5