Titles you rated
Born to DanceRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.0
Remember YouRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.5
KillersRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5