Series
Ratings
24
GoblinRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
They Kiss AgainRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 4.0