Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The MimicRated ★ 1.0
The MummyRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 0.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 0.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5