Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Legend of Vox Machina Season 2Rated ★ 4.5
The Legend of Vox Machina Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
Love After World DominationRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Doctor Who Special: Twice Upon a TimeRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0