Series
Ratings
37- Emma - A Victorian Romance Season 2Rated ★ 4.0
Emma - A Victorian Romance Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0