Titles you rated
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 2.5
District B13Rated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 2.5
A DayRated ★ 3.0