Titles you rated
Space SweepersRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
PsychokinesisRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5