Titles you rated
Voice season1Rated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0