Titles you rated
Hankyu Railways - A 15-Minute MiracleRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 4.5
The Equalizer 2Rated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 5.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 4.0
The Crimes That BindRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 4.0
After the StormRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 1.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.5- Honnoji HotelRated ★ 3.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.5
Bunny DropRated ★ 3.0
Happy HourRated ★ 4.0
Ask This of RikyuRated ★ 4.0- A Treasured CreationRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5