Titles you rated
Keiji to Kenji, Tokidoki HanjiRated ★ 4.5
Ame ni Kieta HimawariRated ★ 4.0
Tokumei!Rated ★ 4.0
Unsung CinderellaRated ★ 4.0
Goodbye Maestro: Father and My AppassionatoRated ★ 4.5
Mikami SenseiRated ★ 4.0- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 4.0
My Favorite FlowerRated ★ 5.0
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 5.0
ManpukuRated ★ 4.5- Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 5.0
Slow TrainRated ★ 5.0- Mi wo Tsukushi Ryouricho SpecialRated ★ 5.0
- Umino HajimariRated ★ 4.5
- From the Northern CountryRated ★ 5.0
- すいかRated ★ 5.0
6-second Trajectory: Fireworks Expert Mochizuki Seitaro's MelancholyRated ★ 5.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
- Stepmother and Daughter's Blues Final 2024 SpecialRated ★ 3.5
If Talking PaidRated ★ 4.5