Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Typhoon ClubRated ★ 3.5
IrreversibleRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
The AmateurRated ★ 2.5
The VoicesRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 3.0
DriveRated ★ 1.0
The Black PhoneRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
I am TrashRated ★ 1.0