Titles you rated
Solo LevelingRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 3.5- 倚天屠龙记Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 3.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
All InRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0