Titles you rated
CocoRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 2.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
BrightRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 2.0