Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
DittoRated ★ 2.5
ConfessionRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5