Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 2.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.0
Somebody Feed Phil Season 3Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0