Series
Ratings
39
Fight For My WayRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 2.0