Titles you rated
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0