Titles you rated
Legally BlondeRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 5.0
Big Momma's HouseRated ★ 5.0
Hannibal RisingRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5