Titles you rated
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 3.0
The CoveRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
SonatineRated ★ 2.0
Rambo IIIRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0