Titles you rated
HerRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0