Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 3.0
SANCTUARYRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 2.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0