Movies
Ratings
474
Rob-B-HoodRated ★ 3.5
ControllerRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
The Green HornetRated ★ 2.5- Magic Rangers The Movie & Bokengers The MovieRated ★ 2.5
Griff the InvisibleRated ★ 3.0
CatwomanRated ★ 2.5
Cats & DogsRated ★ 2.0
The Three MusketeersRated ★ 2.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
SerenityRated ★ 4.0
NextRated ★ 3.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 2.5- Black LightningRated ★ 3.5
BeowulfRated ★ 1.5
Superhero MovieRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0